Марта Цедуляк – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

Студентка кафедри генетики та біотехнології біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Марта Цедуляк здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія».

На конкурсі Марта презентувала роботу «Спонтанні мутації резистентності до лінкоміцину та еритроміцину в Streptomyces albus J2074: молекулярна ідентифікація і біотехнологічний потенціал». Наукова робота студенти Університету присвячена дослідженню нових мутацій стійкості до антибіотиків у Streptomyces albus, що підвищують синтез вторинних метаболітів. Виявлені мутації можуть слугувати знаряддям для  активації криптичних кластерів генів біосинтезу вторинних метаболітів у стрептоміцетів, які часто використовуються у медицині.

Галузева конкурсна комісія високо оцінила наукові пошуки Марти Цедуляк, відзначивши її дипломом І-го ступеня.

Щиро вітаємо студентку Університету з перемогою і бажаємо їй нових звершень на шляху наукового пізнання!