Міждисциплінарний науковий франківський семінар «Перехресні стежки»

У вівторок, 28 березня 2023 року, о 15:15 год. в ауд. 231 головного корпусу Університету відбудеться чергове засідання щомісячного міждисциплінарного франківського семінару «Перехресні стежки». Із доповіддю «Іван Франко про «платне москвофільство», або ж сікофантів» виступить доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри української літератури імені акад. Михайла Возняка Володимир Микитюк.

Доповідь Володимира Микитюка – це відповідь на гостру потребу актуалізувати системне протистояння Івана Франка російській ідеологічній, пропагандистській та військовій інвазії на цивілізованих засадах європейського культурного націоналізму, функціональність його світоглядних і наукових компонент в умовах безпосередньої війни. Для України і демократичного світу загрозливим залишається фінансоване агресором сікофантське русофільство. Франко профетичний у висновках про сутність експансіонізму російської імперії перед і після війни з Японією на початку ХІХ ст., переконливий у доведенні фактів підкупу українських і європейських «корисних ідіотів». Приклад провокаторської афери Юзефа Гендігера – унікальний зразок дегенеративної діяльності представників російської «п’ятої колони» у Європі.

До семінару можна долучитися онлайн за посиланням:

Passcode: JTmX2U

Запрошуємо усіх зацікавлених!