Міжнародна англомовна програма  для підвищення кваліфікації науково-педагогічних і адміністративних працівників  Львівського університету та інших ЗВО України

Global Academic Communication Program:
Advanced Level

Міжнародна англомовна програма
для підвищення кваліфікації науково-педагогічних і адміністративних працівників
Львівського університету та інших ЗВО України

3 кредити ECTs

3 вересня – 30 листопада 2024 р.

Запрошуємо на англомовну програму Global Academic Communication Program: Advanced Level для викладачів, дослідників та адміністрації ЗВО України зі вдосконалення навиків міжнародної академічної комунікації (поглиблений рівень).

Програма націлена на сертифікованих учасників трьох ітерацій програми «Англомовна академічна комунікація» (2022, 2023 і 2024 р. випуску), а також усіх зацікавлених, хто може представити сертифікат про рівень англійської мови (В1+, В2, В2+, С1) або сертифікати про участь в інших міжнародних програмах / проєктах / стажуваннях.

Ця програма – новаторська й абсолютно унікальна, адже комплексно розвиває компетенції, необхідні для успішної дослідницької та викладацької діяльності у цей критичний час. Її розроблено з врахуванням новочасних потреб української вищої освіти та науки, тенденцій Європейського простору вищої освіти, британських передових практик та релевантних підходів в університетах США за 2020-2024 рр.

Програма відбудеться у Львівському національному університеті імені Івана Франка на базі Центру англомовної академічної та крос-культурної комунікації у співпраці з факультетом іноземних мов і відділом міжнародних зв’язків Університету та європейськими партнерами (Велика Британія, США, Німеччина, Польща). Формат навчання – онлайн.

Програму фінансово підтримано міжнародним партнерським проєктом «Навчальний міст Хемніц – Львів 2024» у рамках ініціативи Цифрова Україна (2024) Німецької служби академічного обміну (DAAD) за сприяння Федерального Міністерства освіти і науки Німеччини.

Вимоги до участі:

– сертифікат учасника програми «Англомовна академічна комунікація» (2022, 2023 і 2024 р. випуску)

АБО

– сертифікат про рівень англійської мови (В1+, В2, В2+, С1)

АБО

– сертифікати про викладання / стажування в іноземних університетах,

А ТАКОЖ

– готовність працювати на програмі згідно з європейськими академічними стандартами (включена камера на zoom-сесії, відкритість до діалогу та системне відвідування сесій).

Програма складатиметься з:

– 15 лекційних сесій в інтерактивному форматі,

– 4 тьюторіалів

– 2 сесій-презентацій міні-проєктів

– 1 домашнього завдання

Участь – безкоштовна.

Термін подачі заявок – 10 липня 2024 р.

Для участі потрібно заповнити заявку: https://forms.gle/YSp37tX2cvghqaif6

Кількість місць обмежена.