Міжнародна програма професійного розвитку “Economics, Innovation, and Creativity for the Digital Transformation of Education at Universities”

У Львівському університеті відбудеться

Міжнародна програма професійного розвитку

для підвищення кваліфікації викладачі, дослідників та адміністрації закладів вищої освіти України

3 кредити ECTS

17 вересня – 9 жовтня 2024 року

Постійний розвиток і розширення власних професійних навичок, є надзвичайно важливими складовими на шляху до успішної та результативної діяльності, зокрема в сучасній освіті.

А тому, запрошуємо викладачів, дослідників та працівників адміністрації Львівського університету та закладів вищої освіти України, які працюють у сфері економіки, інновацій, цифрових технологій в освіті та бізнесі, зацікавлені у власному професійному розвитку в міжнародному середовищі, на міжнародну програму професійного розвитку “Economics, Innovation, and Creativity for the Digital Transformation of Education at Universities”.

Захід відбудеться на базі економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках спільного проєкту “Навчальний міст Хемніц – Львів 2024” з Хемніцьким технічним університетом за програмою “Цифрова Україна” Німецької служби академічних обмінів (DAAD), за сприяння Федерального Міністерства освіти і науки Німеччини та підтримки відділу міжнародних зв’язків Львівського університету.

Формат навчання – онлайн (Zoom-sessions)

Мова навчання – англійська та українська

Вимоги до участі:

• володіння англійською мовою на рівні B2 і вище;
  • готовність працювати на програмі згідно з європейськими академічними стандартами (включена камера на zoom-сесії, відкритість до діалогу та системне відвідування сесій).

Програмою передбачено проведення 15 онлайн лекцій в інтерактивному форматі та виконання домашніх завдань до лекцій у формі заповнення робочого зошита.

Час навчання: вівторок і середа о 15:05-16:25 та 16:40-18:00.

Участь – безкоштовна.

Термін подачі заявок – до 10 вересня 2024 р.

Для участі потрібно заповнити заявку: https://forms.gle/WtZJP347xCxgfyGg9

Кількість місць обмежена, тож не відкладайте на потім реєстрацію. Подавайте заявку вже сьогодні.

Успішне завершення програми передбачає одержання сертифіката із 3 кредитами ECTS.

Загалом міжнародна програма “Economics, Innovation, and Creativity for the Digital Transformation of Education at Universities”, покликана першочергово надати цінні знання й ефективні практичні вміння всім спеціалістам у сфері освітньої діяльності. Досконало розроблена методологічна програма, буде перш за все корисною для викладачів і адміністрації ЗВО України, які працюють в економічній, інноваційній, цифровій сферах й перш за все зацікавлені у власному професійному розвитку на міжнародному рівні.

Щиро запрошуємо Вас до участі аби відкрити для себе нові професійні горизонти!