На факультеті педагогічної освіти відбулися великодні гаївки

19 квітня 2023 року студентська рада факультету педагогічної освіти разом з асистенткою кафедри початкової освіти Марією-Терезою Шоловій та Творчою майстернею факультету започаткували нову традицію – проведення гаївок на факультеті педагогічної освіти.

Привітала студентів та викладачів завідувачка кафедри початкової та дошкільної освіти Наталія Мачинська. Надалі студенти разом з викладацьким складом заспівали «Вербовую дощечку», водили «Кривий танець», вмили «Подоляночку», розпитали «Чижика» про те, як росте мак.

«Найбільшим святом для християн є Великдень. Навколо цього свята є дуже багато звичаїв, серед них – обрядові пісні наших прадідів. Веселі гаївки – це не лише про прихід весни, Великодню радість, а й про передачу традицій!», – розповідає асистентка кафедри початкової освіти Марія-Тереза Шоловій.

«Перемога весни над зимою – як перемога добра над злом. Якщо молодь долучається до таких заходів, то не забуде своє коріння, свій рід  і ми обов’язково переможемо, бо знаємо за oо боремося! Дякуємо ЗСУ за таку можливість», – переконані організатори заходу, які також додають, що відтепер, щорічно у Світлу середу на факультеті водитимуть гаївки.

Світлини: організаторів заходу Більше фото