На історичному факультеті провели Благодійний книжковий форум

16 травня 2024 року на історичному факультеті відбувся Благодійний книжковий форум. Студенти мали можливість поповнити особисті бібліотеки якісною та корисною літературою, яку надали викладачі з власних книгозбірень, за донат у підтримку військовослужбовців. Подію організували представники Студентської ради та Профбюро історичного факультету.

Метою заходу було закрити збір на РЕБ для 125-ї Окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України. До неї на початку повномасштабного вторгнення долучився доктор історичних наук етнолог Роман Тарнавський, пари якого студенти згадують з теплом та усмішкою. Майбутні історики мають надію, що після перемоги Роман Богданович повернеться до викладацької діяльності та допомагатиме і надалі поглиблювати їхні знання.

Окрім продажу книг впродовж події організатори провели «Тихий аукціон», долучившись до якого у Telegram-каналах студентських організацій історичного факультету учасники змогли виграти рідкісні книги з підписами їхніх авторів.

Своїми враженнями поділилася голова Студентської ради історичного факультету Вікторія Симко: «Наразі нам вдалося зібрати близько 17 тисяч гривень. Направду не очікувала такого гарного результату, який дарує натхнення і сили для майбутньої діяльності самоврядування. Ми радіємо, що студенти зацікавилися і долучилися до нашої ініціативи.  Маю надію, що подібні заходи стануть гарною традицією на факультеті».

Світлини: Вероніки Пільгуй Більше фото