На юридичному факультеті стартував 9-й Етап курсу «Паралельне вивчення німецького права»

28 вересня 2018 року у Львівському університеті відбулося урочисте відкриття 9-го Етапу курсу «Паралельне вивчення німецького права» Центру німецького права. Завдяки підтримці Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва (IRZ) Центр успішно функціонує на юридичному факультеті з 2010 року.

З нагоди відкриття Школи до Львова прибули сеньйор-менеджер Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва (IRZ) Вольфрам Хертіг, юридичний радник IRZ Геннадій Рижков, президент Конституційного суду землі Райнлянд-Пфальц д-р Ларс Брокер, який водночас є лектором з конституційного права та процесу в рамках цього проекту, та його постійна заступниця і віце-президент Вищого адміністративного суду Землі Райнлянд-Пфальц пані Дагмар Вюнш. Також на церемонії були присутні заступник декана юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Марта Мочульська і координатор Центру німецького права при юридичному факультеті Наталія Квіт.

З привітальним словом до учасників Школи звернулася заступник декана юридичного факультету Марта Мочульська, яка привітала їх із початком навчання у Школі німецького права та водночас наголосила на важливості й унікальності цього проекту. Адже завдяки ньому студенти Університету можуть поглибити свої знання й розширити можливості, опановуючи різні галузі німецького права, щоб застосувати правовий досвід такої успішної країни, як Німеччина, для вдосконалення українського законодавства.

Вольфрам Хертіг, привітавши слухачів Школи, докладніше розповів про їхні перспективи після успішного завершення навчання. Пан Хертіг зокрема зазначив: ті, хто успішно складуть іспити, матимуть змогу на тиждень поїхати до Бонна, де візьмуть участь у Літній школі права. Тут вони не лише поглиблять свої знання, а й побачать, як на практиці відбувається судочинство в Німеччині, відвідуючи судові засідання та інші цікаві заходи, які організовує Фонд міжнародного правового співробітництва. А найуспішніший випускник отримає місячну дослідницьку стипендію для наукової роботи в одному з німецьких університетів. Крім того, від імені Фонду Вольфрам Хертіг передав для бібліотеки іноземного права юридичного факультету низку англомовних підручників з європейського права, а також подарував усім учасникам кишенькові словнички юридичної термінології.