На війні загинув випускник механіко-математичного факультету Назарій Чигінь

Сьогодні, 18 жовтня 2022 року, відбулося прощання з випускником механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Назарієм Чигінем, який загинув, боронячи Українську Державу від російського окупанта. Героєві було лише 27 років.

Уродженець Запитова, що на Львівщині, із початком повномасштабного вторгнення захищав Україну, проходячи службу у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!