Скоро весна, і ми – вже традиційно – відкриваємо набір на міжнародну програму підвищення кваліфікації Англомовна академічна комунікація у міжкультурному контексті (Professional Development Program English-language Academic Communication in the Cross-cultural Context), яка відбудеться у Львівському національному університеті імені Івана Франка на базі Центру англомовної академічної та крос-культурної комунікації у співпраці з факультетом іноземних мов Університету та європейськими партнерами. Цьогоріч програму підтримано міжнародним партнерським проєктом «Навчальний міст Хемніц – Львів 2024» у рамках ініціативи Цифрова Україна (2024) Німецької служби академічного обміну (DAAD) за сприяння Федерального Міністерства освіти і науки Німеччини.

Програма проходитиме з 23 лютого до 25 травня 2024 року в онлайн форматі. Відкриття та закриття програми відбудуться в змішаному форматі.

Робочі мови програми – англійська (80%) та українська (20%). Участь для працівників Львівського університету безкоштовна. Усіх учасників буде забезпечено спеціально укладеними навчальними матеріалами. За умови успішного завершення програми учасники отримають сертифікат (6 кредитів ЄКТС).

Навчання на програмі структуровано за чотирма модулями (кожен модуль – 1,5 кредитів ЄКТС):

Модуль 1. Розвиток англомовної академічної усної комунікації (English-language Academic Spoken Communication)

Модуль 2. Англомовна крос-культурна комунікація в епоху ШІ (Academic Communition from the Cross-cultural and AI Perspectives)

Модуль 3. Англомовне академічне письмо (English Academic Writing)

Модуль 4. Викладання та навчання по-англійськи (English as a Medium of University Instruction and Teaching)

Умовою участі є володіння англійською мовою на рівні A2+/B1/B2, а також обґрунтована мотивація – читання англомовного курсу в університеті, організація міжнародної конференції, започаткування англомовної освітньої програми, подання проєктної заявки чи реалізація міжнародного проєкту, написання дослідницької статті тощо.

Запланована кількість учасників – 35 осіб.

Ознайомитися з орієнтовною програмою можна за покликанням:

Для участі в цьогорічній програмі потрібно заповнити аплікаційну форму:

Кінцевий термін подання на програму – 21 лютого 2024 року (22 год).

22 лютого буде розіслано список учасників та організаційний пакет навчальних матеріалів. Відкриття програми та початок навчання – 23 лютого.

Якщо виникли питання, просимо писати на адресу Центру англомовної академічної та крос-культурної комунікації: ceaw@lnu.edu.ua