![Львівський університет отримав допомогу від норвезької громадської організації PUTE](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0473.png)
Напередодні Великодніх свят спільнота Львівського університету отримала важливу допомогу від норвезької громадської організації PUTE. Ця організація спільно із Oslo University, “Українською громадою в Норвегії / Den ukrainske forening i Norge”, Elisabeth Kolflaath Semprini, Aksjon Vennskap, Lviv Theological Seminary в рамках співпраці з ЛНУ ім. І. Франка та ГО “Лабораторія ідей” надіслала Університету близько 300 комп’ютерів, які забезпечуватимуть навчання наших студентів в укриттях у разі повітряних тривог та можливість безпечного складання НМТ для учнів вже цього року.
Академічна спільнота Львівського університету щиро вдячна норвезькій громадській організації PUTE за вияв підтримки та розуміння обставин, у яких зараз навчається наша молодь. Надана допомога є для нас особливо цінною, адже відображає глибоке зовнішнє розуміння інтересів та потреб академічної спільноти та української освіти загалом.
Ми щиро дякуємо нашим партнерам і благодійникам, зокрема: громадській організації PUTE, Oslo University, “Українська громада в Норвегії / Den ukrainske forening i Norge”, Elisabeth Kolflaath Semprini, Aksjon Vennskap, Lviv Theological Seminary – за відкритість до співпраці із Львівським університетом та щире бажання допомогти українській освіті у ці непрості часи. В єдності наша сила! Слава Україні!