Львівський університет отримав допомогу від норвезької громадської організації PUTE

Напередодні Великодніх свят спільнота Львівського університету отримала важливу допомогу від норвезької громадської організації PUTE. Ця організація спільно із Oslo University, “Українською громадою в Норвегії / Den ukrainske forening i Norge”, Elisabeth Kolflaath Semprini, Aksjon Vennskap, Lviv Theological Seminary в рамках співпраці з ЛНУ ім. І. Франка та ГО “Лабораторія ідей” надіслала Університету близько 300 комп’ютерів, які забезпечуватимуть навчання наших студентів в укриттях у разі повітряних тривог та можливість безпечного складання НМТ для учнів вже цього року.

Академічна спільнота Львівського університету щиро вдячна норвезькій громадській організації PUTE за вияв підтримки та розуміння обставин, у яких зараз навчається наша молодь. Надана допомога є для нас особливо цінною, адже відображає глибоке зовнішнє розуміння інтересів та потреб академічної спільноти та української освіти загалом.

Ми щиро дякуємо нашим партнерам і благодійникам, зокрема: громадській організації PUTE, Oslo University, “Українська громада в Норвегії / Den ukrainske forening i Norge”, Elisabeth Kolflaath Semprini, Aksjon Vennskap, Lviv Theological Seminary – за відкритість до співпраці із Львівським університетом та щире бажання допомогти українській освіті у ці непрості часи. В єдності наша сила! Слава Україні!