Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Університету започаткувало курс «Як стати науковцем?»

10 березня 2023 року відбулося перше заняття студентів на навчальному курсі «Як стати науковцем?». Навчання відбувається за ініціативою Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Університету і  триватиме в офлайн-форматі з 10 березня по 15 квітня за участі викладачів й студентів Університету, запрошених лекторів, експертів та науковців-практиків.

Навчальний курс започаткований задля отримання студентами Університету практичного досвіду в написання наукових робіт, теоретичних знань у сфері світової науки, інструментів, що допоможуть в майбутньому стати публічними науковцями. Також програма передбачає відкриті дискусії, воркшопи тощо.

З початком курсу слухачів привітав проректор з наукової роботи, академік НАН України, професор Роман Гладишевський. Він розповів учасникам про можливості, які відкриває для них світ науки, програми міжнародних обмінів та наголосив на тому, що саме студенти є основою майбутнього поступу української науки.

Далі учасники поділились на два напрямки – суспільний та гуманітарний і технічний та природничий. Такий поділ повʼязаний з певною специфікою написання наукових робіт для цих наук. Відтак, студенти дізнавались про перші кроки на шляху до світу науки, лектори ділились своїми особистими досвідами, корисними порадами та думками щодо написання наукових робіт, академічність текстів тощо. Лекторами першого напрямку були викладачі факультету журналістики – Наталія Войтович і Богдан Тихолоз. Для студентів технічних та природничих наук доповідали професорка фізичного факультету Христина Гнатенко і професорка факультету іноземних мов Тетяна Яхонтова.

Впродовж березня-квітня учасники матимуть змогу зустрічатись з громадськими активістами, освітянами, представниками бізнесу та науки. А по закінченню курсу студенти матимуть навички та інструменти, необхідні для успішної наукової карʼєри та розвитку!

Світлини: Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Університету Більше фото