Факультет культури і мистецтв вшанував пам’ять професора кафедри музичного мистецтва Богдана Базиликута

10 березня 2023 року у концертній залі імені Анатолія Кос-Анатольського відбувся концерт, присвячений пам’яті видатного українського співака, народного артиста України, професора кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв Богдана Базиликута.

На концерт завітали випускники класу Богдана Базиликута, які зібрались з різних міст України і навіть з-за кордону, щоб віддати шану пам’яті свого видатного викладача.

Прозвучали українські мистецькі та народні пісні, а також найкращі зразки світового оперного мистецтва.

Також в рамках заходу відбулася презентація останньої книжки професора Базиликута «Українські народні пісні для сопрано», виданої вже після смерті маестро.

Учасниками концерту були:

• Юрій Столяр, випускник кафедри музичного мистецтва, артист хору Львівської національної опери імені Соломії Крушельницької;
  • Антоніна Вишнякова, випускниця кафедри музичного мистецтва, засновниця вокальної студії у Львові CherrySound, а також учасниця вокального тріо LvivLadies, який прославляє Україну поза її межами;
  • Юлія Лев’юк, випускниця кафедри музичного мистецтва, яка продовжила навчання у Музичній академії імені Кшиштофа Пендерецького в Кракові на вокально-акторському факультеті, лауреатка стипендіальної програми Міністра культури та національної спадщини Gaude Polonia – 2023;
  • Володимир Щур, студент Національної музичної академії України (клас викладача Сергія Ковніра), артист ансамблю Збройних сил України, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів;
  • Наталія Стахів-Винницька, викладачка бандури та сольного співу Львівської музичної школи №3;
  • Богдана Саганська, випускниця кафедри музичного мистецтва, лауреатка та дипломантка багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, серед яких – американський міжконтинентальний фестиваль-конкурс української пісні в США UNITED BY SONG, Сакраменто, Каліфорнія.
  • Степан Дробіт, випускник кафедри музичного мистецтва, художній керівник академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля», запрошений соліст Львівської національної опери, Шльонської опери та Варшавської національної опери.

У концерті прозвучали найкращі зразки вокального мистецтва України та світу, українські мистецькі та народні пісні.

Організатор концерту, а також акомпаніатор музичних номерів – асистент кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв Григорій Скалозубов

Провела концерт випускниця кафедри музичного мистецтва Наталія Кухар.

Світлини: факультету культури і мистецтв Більше фото