Науковцям Університету присвоєно вчені звання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 768 від 20 червня 2023 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення зміни до деяких наказів Міністерства освіти і науки України» науковцям Університету присвоєно вчені звання професора, доцента та старшого дослідника.

Вчене звання професора присвоєно:

• Бураку Володимиру Ярославовичу (кафедра соціального права);
  • Савці Ірині Володимирівні (кафедра іноземних мов для гуманітарних факультетів);
  • Струк Наталії Семенівні (кафедра обліку і аудиту);
  • Чурі Василю Івановичу (кафедра історичного краєзнавства).

Вчене звання доцента присвоєно:

• Демків Христині Святославівні (кафедра обліку і аудиту);
  • Зубику Андрію Ігоровичу (кафедра географії України);
  • Куриляку Андрію Олеговичу (кафедра математичної економіки, економетрії, фінансової та страхової математики);
  • Паславській Роксолані Юріївні (кафедра фінансів, грошового обігу і кредиту);
  • Ростикус Надії Петрівні (кафедра початкової та дошкільної освіти);
  • Хочі Надії Володимирівні (кафедра обліку і аудиту);
  • Шайнер Ірині Ігорівні (кафедра іноземних мов для гуманітарних факультетів).

Вчене звання старшого дослідника присвоєно:

• Горбенко Юлії Юріївні (зі спеціальності 102 – Хімія);
  • Кулінічу Юрію Анатолійовичу (зі спеціальності 104 – Фізика та астрономія);
  • Никируй Юлії Семенівні (зі спеціальності 105 – Прикладна фізика та наноматеріали).

Щиро вітаємо колег з високим визнанням їхніх наукових здобутків! Бажаємо міцного здоров’я, реалізації усіх наукових і творчих планів та якнайшвидшої перемоги України!

Додамо також, що згідно з наказом до списку друкованих періодичних видань, що включаються до Переліку наукових фахових видань України (категорія «А») включено видання Львівського національного університету імені Івана Франка «Біологічні студії (Studia Biologica)».

З наказом Міністерства освіти і науки України № 768 від 20 червня 2023 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення зміни до деяких наказів Міністерства освіти і науки України» можна ознайомитися за посиланням.