#360_градусів_у_діяльності_Львівського_університету: Геологічний факультет
Навчання на Геологічному факультеті – це не лише звичні аудиторні заняття. Студенти мають можливість відвідувати лабораторні і практичні заняття на мінімайданчиках і природоохоронних територіях Львова, зокрема парк Знесіння, парк Високий замок, геологічна пам’ятка «Медова печера».
🔹 У навчанні застосовуються різноманітні комп’ютерні технології з вивченням речовинного складу літосфери. Навчальним матеріалом слугують оригінальні колекції , близько 4500 зразків порід і скам’янілостей , відібраних з усіх куточків світу!
🔹 Обов’язковою компонентою освітнього процесу є геологічні практики на учбових природних полігонах Карпат, Закарпаття, Волино-Поділля.
🔹 Околиці корпусу Геологічного факультету – теж своєрідний навчальний мінімайданчик. Зокрема, студенти мають можливість вивчати історію геології Львова, бо на подвір’ї факультету є символ розквіту геології кінця 19‑ початку 20 ст. – раритетний газовий ліхтар – останній з 2000-тисячної армії газових ліхтарів Львова, які освітлювали вулиці світильним газом на зламі століть.
🔹 На подвір’ї корпусу факультету студенти вивчають гірські породи різного складу і походження. Шлях пролягає брукованою дорогою з базальту – ефузивної породи, утвореної внаслідок виверження вулканів, далі знаходяться сходи з лабрадориту – інтрузивної породи, яка утворилась внаслідок застигання магми на глибині. В цокольній частині будівлі факультету можна побачити вапняки ‑ осадові породи, вихідна речовина яких утворилась в теплому морі.
🔹 Крім цього, студенти досліджують залишки морських вимерлих істот, яких є багато в підпірній стінці біля факультету, в природному камені стін, та ксилоліти – скам’янілі дерева віком 14‑16 млн років, багатотонні фрагменти стовбурів яких прикрашають вхід на факультет.