![«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/02/2016-02-25-memory-22.jpg)
Студенти хімічного факультету 22 лютого 2016 року вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні меморіальним вечором «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».
Під час вечора в пам’яті присутніх зринали нещодавно пережиті події революції Гідності, а згодом і кривавого розгону Майдану. Спогадами про ці дні поділися очевидці Назар Франчук та Ігор Чабан.
«Розпочинається відлік новітньої історії України. Небесна сотня виконала свою земну місію. Тепер наша черга», – вважає голова профбюро студентів хімічного факультету Оксана Касараба.
Під час меморіального вечора, присвяченого Героям Небесної сотні, студенти-хіміки натхненно читали поезію та виконували пісні. Підсумком заходу став виступ голови студентської ради хімічного факультету Анастасії Ярош, яка звернулась до своїх колег зі словами: «Не забуваймо, що кожен із нас сам собі країна. Давайте починати з себе, робити революцію у собі!»
За словами заступника декана хімічного факультету з виховної роботи Григорія Дмитріва, ініціаторами й організаторами вечора були саме студенти, що говорить про їхнє глибоке усвідомлення подвигу Героїв Небесної сотні, які ціною власного життя обстоювали демократичні цінності, честь і гідність свого народу та його євроінтеграційні прагнення.