Нові спортивні перемоги викладачів кафедри фізичного виховання та спорту

Викладачі кафедри фізичного виховання та спорту, що тепер функціонує у складі факультету педагогічної освіти, не лише навчають студентів, а й постійно вдосконалюють свої спортивні навички, беручи участь у різноманітних турнірах та змаганнях.

Так, нещодавно у Києві відбувся Міжнародний турнір з бадмінтону «KYIV OPEN 2023». Спортивна подія об’єднала спортсменів та любителів бадмінтону з усієї України. Серед учасників турніру була й викладачка кафедри фізичного виховання та спорту Львівського університету Віра Мудра. У парній жіночій категорії Віра Мудра разом з тренеркою з бадмінтону Дитячо-юнацької спортивної школи м. Львова Іриною Кріль вибороли перше місце.

Разом з тим, у Києві також відбувся Кубок України серед ветеранів з легкої атлетики. У напруженому змаганні команда Львівської області зайняла третє місце у своїй групі. В особистому заліку у віковій категорії 50-54 роки дві срібні нагороди на дистанціях 1500 м та 3000 м виборола старша викладачка кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Львівського університету Лариса Горлова.

«Допоки студенти підводять підсумки навчального семестру і йдуть на заслужені канікули, їхні викладачі мають змогу приділити час саморозвитку та самовдосконаленню. Наші викладачі впевнено досягають вершин спортивної майстерності у різних видах спорту, адже особистим прикладом вони мотивують студентську молодь не просто займатися спортом, а й ставити перед собою високі цілі. Ми дякуємо Збройним силам України за цю можливість», – зазначає завідувачка кафедри фізичного виховання та спорту Оксана Шукатка.

Щиро вітаємо Віру Мудру та Ларису Горлову з підкоренням нових спортивних вершин і бажаємо досягати усіх запланованих цілей!