Новий етап співпраці між студентством Львівського університету та Київської політехніки

26 січня 2024 року в Дзеркальній залі Університету відбулося підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво між Профкомом студентів Львівського національного університету імені Івана Франка та Профкомом студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

На початку зустрічі студентів Київського політехнічного інституту привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, який відзначив провідну роль студентства обох університетів у державотворчих процесах, обстоюванні свободи та європейських прагнень, підтримці Збройних сил України та волонтерських ініціатив. Надалі студентські профспілкові організації презентували свою соціальну, організаційну, інформаційну та волонтерську діяльність з метою обміну найкращими практиками роботи в умовах війни.

У підсумку було підписано Меморандум, який затвердили голови профкомів студентів — Микола Спересенко та Ігор Степанюк. Документ передбачає розвиток студентської співпраці з метою обміну досвідом між студентами Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у сферах організаційної спроможності, молодіжного лідерства, освітніх та наукових ініціатив, задля підтримки професійно-освітнього розвитку та соціального захисту студентської молоді України.

Після цього студентів КПІ запросили на екскурсію визначними місцями Львівського університету. Найбільше враження на гостей справила екскурсія Музеєм історії Університету від директора Юрія Гудими та інтерактивна лекція про Івана Франка в Інституті Франкознавства від його директорки Наталії Тихолоз.

Переконані, що новий етап співпраці між студентством  Львівського університету та Київської  політехніки стане запорукою реалізації масштабних студентських проєктів.

Світлини: Катерини Старушенко Більше фото