17- 20 жовтня 2023 року у Львівському університеті відбуватиметься День кар’єри ЄС

Подія відбувається за ініціативи та підтримки Представництва ЄС в Україні. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС та Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку ЛНУ ім. І. Франка.

Такий захід  у Львівському університеті буде відбуватися вже всьоме, цьогоріч – у змішаному форматі.

Метою проведення Дня кар’єри ЄС є поширення знань і розвиток навичок, необхідних студентам і молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України.

Цільовою аудиторією заходу є студенти та випускники, які перебувають у активному пошуку місця праці та представники компаній-роботодавців, громадських організацій, волонтерських проектів, для яких це чудова нагода поділитися досвідом кар’єрного зростання фахівців, надати чимало корисних порад з власного досвіду та обрати серед активної студентської спільноти майбутніх працівників для своєї компанії.

У рамках Дня кар’єри ЄС відбуватиметься панельна дискусія, тренінги, презентації компаній, ярмарок вакансій, співбесіди, розіграші та багато іншого.

До відкриття події запрошені:

• Андрій Гукалюк – перший проректор Львівського університету
  • Вікторія Давидова – радниця із питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні
  • Наталія Антонюк – координаторка Інформаційного центру ЄС
  • Оксана Томашук –  заступниця керівника апарату ЛОВА.

Першим активним напрямком Дня кар’єри ЄС буде Панельна дискусія : «Професійний розвиток та європейська інтеграція». Основні теми, які будуть обговорюватись на дискусії, це:

• тенденції на ринку праці, попит і пропозиція знань і навичок. Які ключові навички обов’язково знадобляться молодій людині для побудови успішної кар’єри;
  • вплив процесів європейської інтеграції на зміст очікуваних роботодавцями знань і навичок. Як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває для молодих фахівців;
  • пріоритети політики Європейського Союзу та тренди, які вони створюють. Які програми ЄС діють в Україні для підтримки освітніх та професійних можливостей молоді;
  • успішні історії від молоді, представників мереж ЄС про те, як використовувати можливості, здобуваючи освіту в Європі та розвивати бізнес за підтримки ЄС.

Основні учасники панельної дискусії:

• Тарас Коляда – виконавчий директор мережі аптек «Подорожник»
  • Мар’яна Луцишин – керівник Львівського офісу Європейської Бізнес Асоціації
  • Максим Войцеховський – директор, керівник напряму з надання податкових та юридичних консультаційних послуг у західному регіоні KPMG в Україні
  • Діана Кодрова – експерт представництва програми Interreg NEXT Польща-Україна
  • Андрій Закалюк – начальник управління освіти               департаменту          розвитку Львівської міської ради
  • Ганна Лещенко – випускниця Єврошколи
  • Денис Черніков – менеджер проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС»

Пряма трансляція панельної дискусії буде відбуватися на Фейсбук сторінці Львівського університету.

У рамках Дня кар’єри ЄС передбачено серію актуальних тренінгів, що відбуватимуться впродовж 17- 20 жовтня в офлайн форматі. Зокрема:

• Тренінг № 1 «Мистецтво публічних виступів»

17 жовтня, 15.00, 220 авд. головного корпусу ЛНУ ім.І.Франка

Тренер: Димитрій Саюк – керівник відділу навчання персоналу компанії  «Подорожник»

• Тренінг № 2 «Роль лідера в умовах кризи»

18 жовтня, 13.30, 220 авд. головного корпусу ЛНУ ім.І.Франка

Тренерка: Мар’яна Івашина – керівниця служби навчання і розвитку АТ    «Галичфарм», голова Громадської ради при управлінні персоналом ЛМР

• Тренінг № 3 «Інструменти розвитку у міжнародній компанії»

19 жовтня, 13.30, 220 авд. головного корпусу ЛНУ ім. І.Франка

Тренер: Нікіта Прокопець – старший координатор проєктів KPMG в Україні

• Тренінг № 4 «Подолання стереотипів в освіті»

20 жовтня, 12.00, 308 авд. (факультет Педагогічної освіти ЛНУ ім.І.Франка)

Тренер: Андрій Закалюк – начальник управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради

Для усіх, кому цікаво долучитися до події, запрошуємо зареєструватися та стати учасником Дня кар’єри ЄС.

Координатори Дня кар’єри ЄС:

• Наталія Антонюк – координаторка Інформаційного Центру ЄС;
  • Ірина Сновидович – керівниця Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом.