Оголошено набір на програму «Школа лідерства. Управління університетом 2.0»

Львівський національний університет імені Івана Франка спільно з компанією SoftServe та Львівською бізнес-школою УКУ оголосили набір на програму «Школа лідерства. Управління університетом 2.0». Вчора, 22 квітня, відбулася онлайн-презентація програми, упродовж якої організатори детально розповіли гостям заходу найцікавіші аспекти майбутнього навчання.

Зокрема, до учасників заходу звернувся Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. Ректор зазначив: «Школа лідерства дає можливість відкрити для себе та Університету зовсім іншу модель розвитку, поглянути на звичні процеси під інших кутом зору. Ми спостерігаємо за успішними проєктами першої Школи, які працюють на розвиток Університету і, звісно, очікуємо ще більших результатів після другої. Зважаючи на те, що 2021 рік для Університету – ювілейний, це буде чудовим подарунком для наших працівників».

Проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський поділився з присутніми успішними кейсами «Школи лідерства. Управління університетом 1.0» та проєктами, що були започатковані «агентами змін» після завершення школи. Більше того, Віталій Михайлович наголосив, що організатори школи відкриті до ініціатив та ідей, і «переконані, що через рік-два вже буде можливість продемонструвати результати та успіхи нових інноваційних проєктів». Проректор підкреслив, що «Львівський університет – сучасний, відкритий та креативний навчальний заклад, що невпинно вдосконалюється, розвивається та йде в ногу з часом».

Упродовж зустрічі слухачі також переглянули відео-відгук учасників попередньої школи, а президент компанії SoftServe, Голова наглядової ради Університету Тарас Кицмей  представив програму «Школа лідерства. Управління університетом2.0», розповівши про модулі та завдання, які очікуватимуть на учасників нової школи.

Пряму трансляцію зустрічі можна переглянути на офіційній Facebook-сторінці Університету.

Детальніше про школу та критерії відбору учасників можна прочитати за посиланням.

Усі охочі мають можливість до 28 травня надіслати своє CV (оформлене за формою) та опис ідеї («Проекту змін»), реалізація якої дозволить покращити діяльність Університету на електронну скриньку marketing@lnu.edu.ua.