Онлайн-діалог з одинадцятикласниками Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради

Традиційно старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів уже з початку нового навчального року цікавляться питаннями особливостей умов прийому до ВНЗ. Більшість із них ще визначається із фахом чи вищими навчальними закладами, куди готуються подавати документи.

З огляду на те, що школярі потребують розширеної інформації, необхідної для прийняття одного з найважливіших рішень у своєму житті, в Університеті відбуваються відеоконференції, під час яких молоді люди отримують фахову консультацію безпосередньо від працівників вишу.

Так, про тенденції минулорічної вступної кампанії й можливі новації під час вступу в 2016 році радо розповіли учням 11 класів Нововолинського ліцею-інтернету Волинської обласної ради представники Львівського національного університету імені Івана Франка під час онлайн-діалогу 10 листопада 2015 року.

Ліцеїсти мали змогу переглянути презентацію факультетів Університету та Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки й отримати відповіді на запитання щодо особливостей механізму пріоритетності при вступі, забезпеченості гуртожитками та рівня так званого «прохідного балу», процедури проведення творчих конкурсів і можливостей подальшого працевлаштування випускників ЛНУ ім. Івана Франка.

У відеоконференції взяли участь в.о. декана факультету культури та мистецтв Роман Крохмальний, декан хімічного факультету Ярослав Каличак, в.о. декана економічного факультету Ростислав Михайлишин, заступник директора Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Юрій Корчак.