«Без золота, без каменю, без хитрої мови»: літературний вечір філологів до Дня української писемності та мови

З нагоди Дня української писемності та мови 9 листопада на філологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся літературний вечір «Без золота, без каменю, без хитрої мови».

З уст юних поетів і прозаїків прозвучало чимало проникливих слів: говорили про вічне – про кохання, про власні переживання та світоглядні виміри.

Однією з ключових тем, про яку йшлося під час вечора, була тема війни, яка сьогодні завдає найбільшого болю українському народові. Серед поетів були ті, хто дотичний до цієї проблеми не на словах, чиї близькі, рідні зараз на фронті.

Лірично-прозаїчний літературний вечір допоміг учасникам, серед яких були і студенти-першокурсники, і старші колеги, і викладачі, поринути у світ роздумів і таємниць людського буття.

Щирості та відвертості спілкування сприяла творча й водночас надзвичайно затишна атмосфера.

Світлини: Христини Баранської Більше фото