Отримана суттєва допомога лабораторними приладами від компанії Qualasept Pharmaxo Holdings Limited

Якісна підготовка спеціалістів, зокрема технічних спеціальностей, є критично важливою, як в умовах повномасштабної війни, так і для майбутнього повоєнноговідновлення нашої держави. Забезпечення сучасними лабораторними приладами для якісного навчання студентів, а також роботи викладачів і науковців є пріоритетним для сталого розвитку Університету.

Тож з радістю повідомляємо, що наш університет отримавсуттєву гуманітарну допомогу на суму 103 тис. фунтів стерлінгів (5,3 млн. гривень) у вигляді сучасного лабораторного обладнання для навчання та досліджень студентів від компанії Qualasept Pharmaxo Holdings Limited, Великобританія. Нове обладнання включає в себе сучасні інструменти для проведення біотехнологічних та генетичних досліджень, що значно покращить умови навчання та наукової діяльності на кафедрі генетики та біотехнології Львівського університету.

Отримане обладнання стане основою організації практичних та лабораторних занять для студентів ОП 162 “Біотехнології та біоінженерії” та 091 “Біологія”. Це дозволить нашим студентам отримувати практичні навички роботи з сучасними приладами та сприятиме розвитку їх актуальних наукових досліджень у галузі біотехнології.

Академічна спільнота біологічного факультету, висловлює щиру подяку британській компанії Qualasept Pharmaxo Holdings Limited за підтримку Львівського університету у цей складний час та бажає подальшого розвитку їхньої діяльності в галузі охорони здоров’я Великобританії. Особливо дякуємо працівникам компанії Stuart Kotchie, випускниці кафедри генетики та біотехнології Львівського університету Hope Kulyk та іншим працівникам R&Dвідділу та відділу обладнання за допомогу в оформленні документів і організацію логістики, а також працівникам кафедри генетики та біотехнології за організацію та супровід доставки приладів в Україну. Віримо, що отримана допомога стане суттєвим посиленням підготовки висококваліфікованих спеціалістів та вдалою інвестицією в розвиток біотехнологічних наук України.
Кафедра генетики та біотехнології