Отримано дозвіл на виконання будівельних робіт за адресою вул. Величковського, 84

20 квітня 2023 року відбулася зустріч, присвячена реалізації інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84. Під час зустрічі підсумували основні напрацювання, пов’язані з питанням будівництва житла для працівників Університету.

У заході взяли участь працівники Університету, які зголосилися до участі в інвестиційному проєкті щодо спорудження багатоквартирного будинку, подавши відповідні заяви, представники адміністрації та профкому працівників Університету, а також представник компанії-інвестора «Буд Інвест Ком», яка, відповідно до підписаної угоди, реалізовує цей інвестиційний проєкт.

Так, представник будівельної компанії «Буд Інвест Ком», керівник інвестиційного проєкту щодо спорудження багатоквартирного будинку Любомир Босаневич надав усі необхідні роз’яснення щодо будівництва, і відповів на запитання потенційних учасників проєкту, значна частина яких стосувалася остаточної вартості житла для працівника Університету, розтермінування оплати та укладення договору купівлі-продажу майбутнього об’єкта нерухомості.

До зустрічі також долучилися проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, проректор з навчально-виробничої та адміністративно-господарської роботи Василь Курляк, керівниця Центру забезпечення якості освіти Ірина Іваночко, заступниця голови Первинної профспілкової організації працівників Університету Юлія Гриценко та юрисконсульт профкому, професор кафедри соціального права Володимир Бурак.

Окрім того, сьогодні, 20 квітня, відбулося спільне засідання ректорату і профкому працівників Університету, у якому також взяли участь представники Громадської ради Університету.

Звертаючись до колег, Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник наголосив на відкритості й прозорості усіх етапів реалізації проєкту щодо спорудження  багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84. Володимир Петрович також наголосив на важливості утворення ініціативної групи з числа працівників, які зголосилися до участі у проєкті, яка спільно з Громадською радою Університету здійснюватиме контроль за будівництвом житла.

Перед учасниками засідання також виступила керівниця Центру забезпечення якості освіти Ірина Іваночко, яка зазначила, що днями отримано експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проєктної документації на будівництво, а також отримано дозвіл на виконання будівельних робіт за адресою вул. Величковського, 84.

Натомість заступниця голови Первинної профспілкової організації працівників Університету Юлія Гриценко акцентувала на роботі профкому щодо збору заяв від працівників ЛНУ ім. Івана Франка, формуванні відповідного списку та публічності усіх проведених зустрічей.

Під час засідання присутні затвердили попередній список працівників Університету, які братимуть участь у згаданому інвестиційному проєкті. Учасники засідання також проголосували за Акт розподілу площ (попередній), відповідно до Договору про інвестиційну діяльність щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці по вул. Величковського, 84 у м. Львові від 19 жовтня 2021 року (зі змінами від 05.04.2023 р.).

Нагадаємо, 19 жовтня 2021 року Львівський університет та компанія «Буд Інвест Ком» підписали угоду про реалізацію інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84 для працівників Університету. 27 вересня 2022 року було затверджено містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ЛНУ ім. Івана Франка та ПП «Буд Інвест Ком» багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом та трансформаторною підстанцією на земельній ділянці на вул. Величковського, 84 у м. Львові. 10 квітня 2023 року затверджено експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проєктної документації на будівництво, а 18 квітня 2023 року отримано дозвіл на виконання будівельних робіт за адресою вул. Величковського, 84.

Такі кроки є справді історичними для спільноти Львівського університету, адже незважаючи на складний час і повномасштабну війну, є усі підстави стверджувати, що усі охочі працівники Університету врешті зможуть придбати сучасне комфортне житло за пільговою ціною.

Світлини: Христини Яхницької Більше фото