Представники Центру студентського капеланства привітали Університет із Різдвяними святами

11 січня 2024 року у Львівському університеті імені Івана Франка звучала дзвінка коляда та відбулося таїнство освячення свяченою водою нашої Alma Mater.

Капелан Львівського університету о. Мар’ян Мисяковський традиційно освятив приміщення головного корпусу та інших корпусів Університету й від імені Центру студентського капеланства Львівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви привітав університетську спільноту зі святами. Світло різдвяної коляди працівникам ЛНУ ім. Івана Франка подарували учасниці колективу Misericordia, закликаючи кожного доєднатися до співу, прославляючи народження Божого Сина та оспівуючи перемогу Світла над темрявою.

Світлини: Ярини Пришляк та Олега Вівчарика Більше фото