Представники Університету – переможці конкурсу «Книжкова Львівщина»

27 липня 2023 року у Львівській обласній військовій адміністрації відбулося нагородження переможців конкурсу з підтримки українських авторів у 2023 році – «Книжкова Львівщина». Конкурс на Львівщині проводять уперше, а загальний його бюджет склав пів мільйона гривень. За 1 місце автор отримав премію у розмірі 40 тис. грн, за 2 місце – 35 тис. грн, за 3 місце – 25 тис. грн. Сертифікати на премії переможцям конкурсу вручив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Загалом переможцями стали 15 авторів у 5 номінаціях: художня книга (поезія та проза), дитяча та підліткова книга (дитяча й підліткова книжка різних жанрів і видів), нехудожня книга (науково-популярна книга, наукові видання тощо), утилітарна книга (книга переважно прикладного характеру, навчальна література, путівники, кулінарна книга тощо), мілітарна книга (твори на військову тематику).

Серед переможців конкурсу – представники Львівського національного університету імені Івана Франка. Так, друге місце у номінації «Утилітарна книга (книга переважно прикладного характеру, навчальна література, путівники, кулінарна книга тощо)» здобула докторка філологічних наук, професорка кафедри радiомовлення i телебачення Олександра Сербенська з книгою «Словник паронімів української мови». Натомість кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Львівського університету Андрій Козицький з книгою «Дослідження Голодомору та геноцидні студії» здобув третє місце у номінації «Нехудожня книга (науково-популярна книга, наукові видання тощо)».