Презентація проєкту та колективної монографії «КАССАНДРА ІНТЕРМЕДІАЛЬНА»

Вельмишановні колеги, дорогі друзі та студенти! Запрошуємо вас на презентацію «Кассандри інтермедіальної», багаторічного дослідницького проєкту під керівництвом доцентки кафедри світової літератури Ярини Тарасюк, який вивершує колективна монографія «Інтермедіум Кассандра» за редакцією професорки кафедри німецької філології Світлани Маценки.

Презентація відбудеться 3 жовтня (четвер) 2024 року о 15:00 у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка. Модераторка заходу: професорка кафедри слов’янської філології Алла Татаренко.

Учасниці проєкту «Кассандра інтермедіальна»: Ярина Тарасюк, Світлана Маценка, Софія Варецька і Діана Мельник.

Метою проєкту було прочитання драматичного тексту «Кассандра» Лесі Українки, що втілилося не тільки в оригінальну форму літературознавчого дослідження, передусім на засадах інтермедіальності, але й у відповідних художньому потенціалу тексту візуальних, звучних і перформативних формах.

Результати проєкту викладено у монографії колективу авторів «Інтермедіум Кассандра», до якого увійшли: Софія Варецька, Світлана Маценка, Діана Мельник, Ярина Тарасюк, Оксана Левицька, Наталія Мочернюк, Євген Нахлік.

Інтермедіум Кассандра : Інтермедіальні студії / Світлана Маценка, Ярина Тарасюк, Софія Варецька, Діана Мельник та ін. ; графічні ілюстрації Лесі Квик ; за ред. Світлани Маценки ; відповід. ред. О. Левицька. Львів : Видавництво «Апріорі», 2024. 388 с. ; іл.

Організатори презентації: факультет іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка та Платформа інтермедіальних досліджень у співпраці із Видавництвом «Апріорі».

Детальніше про проєкт та монографію читайте у статті Світлани Маценки.

Презентація відбудеться наживо із можливістю долучитися онлайн через платформу Zoom:

ІД: 880 3106 2354

Код: 2024

Запрошуємо літературознавців та дослідників інших галузей, викладачів та студентів університету долучитися до розмови про феномен Кассандри у художній літературі та мистецтві і його інтермедіальне прочитання у проєкті «Кассандра інтермедіальна».