Робота із Google Scholar. Контактна людина

Відділ маркетингу та комунікації продовжує роботу у напрямку присутності Університету у вебометричних базах, з цією метою було актуалізовано роботу, щодо створення профілів для усіх працівників Університету та проведено моніторинг на предмет коректного їх заповнення😌.

Для оперативної комунікації та швидкого вирішення існуючих питань, щодо роботи із системою Google Scholar, працівники та викладачі Університету можуть звертатись до ❗️Наталії Паславської ❗️- бібліотекар відділу комплектування та обліку наукової літератури Наукової бібліотеки нашого Університету.

Пані Наталія допоможе:
✅ Налаштувати профіль коректно, аби він зміг бути проіндексований;
✅ Підключити усі додаткові функції та потреби у Google Scholar;
✅ Розібратись із вимогами та потребами бази.
Також, пані Наталя інформуватиме вас, у разі виявлення проблем та неточностей у заповнені вашого профілю. Просимо дотримуватись її порад та реагувати на коментарі😉.

Для отримання допомоги та консультації, щодо роботи із профілем у Google Scholar звертайтесь на електронну скриньку nataliia.paslavska@lnu.edu.ua ❗️