Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Андрій Садов’як

17 грудня 2023 року внаслідок ворожого мінометного обстрілу, отримавши поранення, не сумісні з життям, загинув випускник  факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Садов’як, який воював на Бахмутському напрямку. Героєві було 29 років.

Андрій вступив на факультет електроніки та комп’ютерних технологій у 2011 році та навчався за спеціальністю «Комп’ютерні науки».

З перших днів повномасштабного вторгнення свідомий, відданий присязі й громадянському обовʼязку молодий воїн – старший лейтенант, командир взводу 42 ОМБр – став на захист України і рідного народу.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!