Студентка Університету Анна Мотало – бронзова призерка Karate1 Youth League – Venice 2023

Упродовж 7-10 грудня 2023 року у Венеції (Італія) відбувся п’ятий етап серії турнірів з карате Karate1 WKF Youth League (Молодіжна Ліга). У змаганнях взяли участь 4021 юний атлет з 81 країн світу, серед яких було 337 спортсменів з України.

Студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Анна Мотало виборола третє місце у турнірі серед молоді (18-20 років) у ваговій категорії +68кг. Загалом у цій категорії змагалися 44 спортсменки.

В Італії наша студентка провела 5 поєдинків. У перших двох сутичках Анна перемогла по черзі спортсменок з Англії та Італії з рахунками 2:0 і 5:0 відповідно. У третьому поєдинку здолала колегу з України з рахунком 3:2. Півфінальний двобій був доволі напруженим: на останніх секундах Анна пропустила бал і поступилася спортсменці з Німеччині.

«На бронзовий фінал я була налаштована максимально, адже окрім медалі, цим поєдинком я виборювала своє місце у збірній України на Чемпіонат Європи, який відбудеться 9-11 лютого у місті Тбілісі (Грузія). Найбільш приємним є те, що я виграла бронзу достроково з рахунком 8:0», – поділилася Анна.

Щиро вітаємо Анну Мотало з черговою спортивною перемогою і бажаємо підкорення нових омріяних вершин!