Професор Тарас Банах – серед переможців програми «Talents for Ukraine» від KSE Foundation

«Talents for Ukraine» – програма грантової підтримки яскравих, креативних й талановитих українців, започаткована Київською школою економіки за сприяння міжнародних благодійників у 2022 році. Мета програми «Talents for Ukraine» — допомогти талантам зростати і розвиватися саме в Україні.

Серед грудневих переможців програми – доктор фізико-математичних наук, завідувач кафедри алгебри, топології та основ математики Львівського національного університету імені Івана Франка Тарас Банах.

Тарас Банах – видатний вчений-математик, автор наукових праць, серед яких 275 статей для журналів. Професор був нагороджений премією Президента України для молодих вчених, грамотами Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Західного наукового центру НАН України та МОН України, а також подяками Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка. Він є членом редколегій міжнародних журналів «Topology and its Applications» та «European Journal of  Mathematics».

Щиро вітаємо професорку Тараса Банаха з високим визнанням його професійних здобутків і бажаємо нових перемог!

Більше про програму «Talents for Ukraine» від KSE Foundation можна дізнатися за посиланням https://150.foundation.kse.ua.