Профорієнтаційна зустріч в рамках освітнього практикуму «Мрій та дій»

29 травня 2021 року у Львівському університеті відбулася профорієнтаційна зустріч із дітьми-учасниками освітнього практикуму «Мрій та дій», який проводить  благодійний фонд «Рідні» (його місія  – сприяти усиновленню та боротися з проблемою сирітства в Україні).

Учасників зустрічі привітав Перший проректор Університету Андрій Гукалюк. Андрій Федорович запросив дітей до активного діалогу щодо їхнього майбутнього в освітньому просторі, висловив сподівання на правильний  вибір дітьми університетських спеціальностей і запросив на навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Присутні переглянули презентації «Львівський університет: 360 штрихів до портрета» (доц.Роман Крохмальний) і «Вступна кампанія 2021» (доц. Сава Шевчук).

Відбувся зацікавлений полілог щодо можливостей вибору освітніх програм, навчання, працевлаштування, реалізації мрій.

Насамкінець, учасники зустрічі,  діти-сироти, були приємно вражені від перегляду надзвичайної експозиції та емоційно-натхненної  екскурсії Музеєм історії Університету (доц.Юрій Гудима).