Рекрутер консалтингової компанії Оксана Абраменко-Дзядик провела для студентів і випускників Університету тренінг з питань пошуку роботи

«Джерела пошуку роботи», «Підготовка та правильне написання резюме», «Успішна співбесіда» та «Самопрезентація» – основні теми, які детально аналізували студенти та випускники Львівського національного університету імені Івана Франка під час першого тренінгу від рекрутера Львівської консалтингової компанії Оксани Абраменко-Дзядик, що відбувся  28 березня 2016 року. Організатори заходу –  відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Львівського університету та  ГО Центр «Молода дипломатія».

«Перед початком активного пошуку роботи, ви маєте окреслити перелік своїх умінь і навичок, врахувати досвід роботи й означити мотивацію. Також варто визначитися, що для вас буде оптимальним варіантом», – наголосила Оксана Абраменко-Дзядик,  розповідаючи про перший етап пошуку роботи. Вона також закцентувала увагу на важливості здобуття досвіду роботи ще під час навчання в Університеті.

Під час тренінгу рекрутер детально розповіла студентам про те, як правильно написати резюме, які його елементи є обов’язковими й позитивно впливають на рішення потенційного роботодавця. Оксана Абраменко-Дзядик також наголосила на важливості написання супутнього чи мотиваційного листа. «Адже від того, як ви себе представите, залежить, чи зможете ви знайти роботу своєї мрії», – додала вона.

Під час тренінгу учасники дізналися про ефективні методи пошуку роботи, особливості підготовки та проходження співбесіди з роботодавцем. Крім того, студенти мали можливість дізнатися, як розпізнати недобросовісні кадрові агенції, як не стати жертвою аферистів під час пошуку роботи та які психологічні прийоми використовують менеджери в процесі підбору персоналу.

«Якщо ви вірите у власні сили, свої знання та вміння, то це – перший крок до успішного результату співбесіди», – сказала, підсумовуючи, Оксана Абраменко-Дзядик.

Додамо, що у рамках Форуму кар’єри, який щорічно відбувається у Львівському університеті, цьогоріч студенти та випускники матимуть змогу взяти участь у навчально-інформаційних тренінгах іноземних компаній, зокрема, Infosys ВРО (Польща) на теми: «Finding a dream job», «Phone screening», «Face 2 Face Interviev», «Assessment Center», і відвідати навчальний тренінг Олександра Білоуса: «Через Crash test ідей до власного бізнесу – будуємо економіку України разом».

Зауважимо, що завершальним етапом днів кар’єри у ЛНУ ім. Івана Франка буде Форум вакансій, що відбудеться 31 березня 2016 року, на якому буде представлено понад 20 компаній.