Заслуженому професорові Львівського університету Олегові Шаблію вручили державну нагороду

Сьогодні, 29 березня 2016 року, на сесії Львівської обласної ради професорові Львівського національного університету імені Івана Франка, завідувачеві кафедри економічної і соціальної географії географічного факультету Олегові Шаблію вручили державну нагороду – «Заслужений діяч науки і техніки».

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента з нагоди Дня Соборності України Олегові Шаблію присвоїли почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства та багаторічну сумлінну працю.

Додамо, що цю високу державну нагороду вручають науковим працівникам, які мають науковий ступінь доктора або кандидата наук і видатні праці в галузі науки й техніки, які здобули міжнародне визнання, та за підготовку висококваліфікованих наукових кадрів.

Нагадаємо, що почесні відзнаки Президента також отримали ще двоє науковців Львівського національного університету імені Івана Франка. Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня нагородили завідувача кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура Роксолану Зорівчак. Звання «Заслужений працівник культури України» присвоїли старшому викладачеві кафедри хорового співу ЛНУ ім. Івана Франка Марії Камінській.