Розпочався триденний студентський обмін з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича

Сьогодні, 8 травня 2023 року, стартував перший студентський обмін між Львівським національним університет імені Івана Франка та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича. Урочисте відкриття відбулося у форматі відеоконференції між Львовом та Чернівцями. Ініціаторами обміну є профспілкова організація студентів ЛНУ ім. Івана Франка та Студентський парламент філологічного факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

Учасників обміну з обох університетів привітали проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Львівського університету Володимир Качмар та заступниця декана з навчально-виховної роботи філологічного факультету Чернівецького університету Лариса Маркуляк. До студентських делегацій також звернулися організатори обміну: від Львівського національного університету імені Івана Франка – голова профкому студентів Микола Спересенко, голова профбюро студентів факультету журналістики Софія Сиванич, голова профбюро студентів філологічного факультету Вікторія Кухарська, а від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – очільник Студентського парламенту Андрій Капаци та очільниця Студентського парламенту філологічного факультету Анастасія Савчук.

Студентський обмін відбувається одночасно у двох університетах. Учасниками обміну з Львівського університету стали 11 студентів з філологічного, філософського факультетів та факультету журналісти, а з Чернівців – 11 студентів філологічного факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича. Це представники спеціальностей «Середня освіта» (Українська мова та література), «Філологія» (Українська мова та література), «Культурологія» та «Журналістика».

Впродовж обміну студенти матимуть можливість познайомитися з міською культурою, відчути ритм життя студентів іншого університету, відвідати цікаві навчальні заняття, побувати на засіданнях студентських організацій, обмінятися цінним академічним та соціальним досвідом, а також студенти  відвідають інтерактивні заходи та тренінги і на декілька днів відчують себе студентами нового університету.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото