“Розвиток Soft Skills”: в університеті відбувся інтенсив для школярів-амбасадорів

Кажуть, що “як рік зустрінеш, так і проведеш”, тож 2024 рік Центр маркетингу та розвитку розпочав із другого сезону профорієнтаційної ініціативи Франко CAMP. “Розвиток Soft Skills” — це одноденний інтенсив для школярів-амбасадорів Львівського університету, які у своїх навчальних закладах є учасниками учнівських парламентів та рад. Ці школярі ще влітку долучилися до першого Франко CAMP, а сьогодні допомагають нашим фахівцям із профорієнтації знайомити учнів своїх шкіл із Львівським університетом.

Розпочалася зустріч у Будинку вчених із презентування учнівських ідей щодо співпраці школярів та студентства. Також учасники мали можливість надихнутися чудовою архітектурою та послухати цікавинки з історії будівлі.

“Розвиток Soft Skills” — це також той захід, який дав змогу показати молоді, що університет — це насамперед про знання про життя та для життя. Програма інтенсиву була наповнена актуальними темами:
◾️ Інфомедійна грамотність (лектори: доценти факультету журналістики Галина та Андрій Яценки)
◾️ Історія науки (магістр історії та археології Святослав Пих)
◾️ Ревіталізація міста з допомогою креативних індустрій (доцент факультету управління фінансами та бізнесу Ольга Сич).
Дякуємо спікера, що знайшли час долучитися до події та поділилися своїм досвідом зі школярами.

Також на перервах між лекціями учні мали змогу краще познайомитися, граючи різноманітні ігри на покращення комунікативних навичок, які підготувала фахівець із профорієнтації відділу маркетингу та комунікації Юлія Васьків. Не обійшлося і без частування теплим чаєм та печивом. Спонсором наших смачних перекусів стала кондитерська компанія BISCOTTI, якій ми щиро вдячні за неодноразову співпрацю.

Час непомітно пролетів, адже насичена програма не давала сумувати. Наприкінці заходу учням вручив сертифікати учасників проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський.

Радіємо, що в цей зимовий дощовий день ми грілися чудовими митями, проведеними разом, а також новими ідеями спільних ініціатив, які вже незабаром плануємо втілити.