Смачні подарунки для Захисників: студенти і викладачі факультету управління фінансами та бізнесу організували благодійну акцію

15-16 грудня 2022 року студенти та викладачі кафедри економіки та публічного управління факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка організували й провели благодійний захід «Подаруй частинку тепла і свята Захисникам України». Так, 15 грудня учасники заходу ліпили вареники та готували домашню випічку, а сьогодні, 16 грудня, смачні подарунки відправили на фронт нашим військовим.

Організатори заходу розповідають, що навіть у такий важкий для нашої країни час новорічне диво повинне трапитись із кожним. Відтак, студенти та викладачі кафедри економіки та публічного управління факультету управління фінансами та бізнесу разом із деканом факультету Андрієм Стасишиним вирішили підготувати смачні подарунки для українських військових.

«Спільними зусиллями, з любов’ю та глибокою вдячністю ми ліпили вареники з різноманітними начинками, разом готували домашню випічку та інші солодощі, щоб хоча б частково передати тепло та затишок прийдешніх свят нашим Захисникам. Адже, неважливо якого ми віку, які обставини нас спіткали, Святий Миколай та Різдвяне Диво повинні завітати до кожного», – розповідає  одна з організаторок акції, завідувачка кафедри економіки та публічного управління Галина Капленко.

«Ми усвідомлюємо, що можемо виконувати свій обов’язок – навчати і навчатися – саме завдяки мужності і жертовності наших Збройних сил. Тож ця акція – наша подяка кожному, хто сьогодні захищає нас на фронті», – наголошує декан факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин.

Світлини: Юлії Гриценко та організаторів заходу Більше фото