«Соціальні інновації для розбудови миру»

В рамках співпраці Львівського національного університету імені Івана Франка з альянсом університетів EC2U відбуваються аналітичні центри на тему «Соціальні інновації для розбудови миру» (Social Innovation for Peacebuilding). Одна із сесій відбудеться і в нашому Університеті 9 вересня 2024 року об 11:00. Локація – 220 аудиторія головного корпусу.

Своєю експертизою та реальним досвідом роботи у сфері соціальних інновацій і миробудування поділяться різноманітні фахівці, розповівши про мотивацію до активної діяльності, виклики, з якими довелося стикатися, проблеми та рішення.
Серед запрошених гостей – начальник управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Андрій Павлів, директор ЛКП «Львівське бюро євроінтеграції» Олена Павлюк, керівниця програми зміцнення соціальної згуртованості в МБФ «Карітас України» Ганна Гоменюк, а також інші представники громадських організацій, освітнього сектору та студентства.
Формат аналітичного центру об’єднує зацікавлені сторони з різним досвідом. Мета – створити культуру відкритого діалогу, де ми вчимося один в одного на місцевому та європейському рівнях. Разом ми прагнемо обговорювати нагальні виклики сучасності та сприяти змінам.

Аналітичні центри проводяться у всіх містах, де розташовані університети-учасники альянсу EC2U. У жовтні 2024 року результати роботи дев’яти аналітичних центрів будуть представлені на Форумі EC2U в м. Лінц, Австрія. Спільна рекомендація щодо політик, сформована організаторами місцевих аналітичних центрів, базуватиметься на результатах роботи під час попередньо проведених заходів.

Запрошуємо до участі!