Спільне засідання кафедри неорганічної хімії та хемічної комісії Наукового товариства ім. Шевченка

16 березня 2023 року о 15:00 в ауд. №1 хімічного факультету відбудеться спільне засідання кафедри неорганічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка та хемічної комісії Наукового товариства ім. Шевченка. Захід присвячений 100-річчю від дня народження видатного українського кристалохіміка Петра-Богдана Крип’якевича.

Програма засідання

• Ярослав КАЛИЧАК: Вступне слово.
  • Роман ГЛАДИШЕВСЬКИЙ, Світлана ПУКАС: Петро-Богдан Крип’якевич: становлення Львівської наукової кристалохімічної школи.
  • Онуфрій БАНАХ: Перший декан хемічного факультету – Федір Деркач (до 115- річниці від дня народження). (дистанційно)
  • Юрій Сливка: Структурна хемія π-координаційних сполук купруму (1) з алільними похідними N-вмісних гетероциклів.
  • Обговорення

Довідка:

Петро-Богдан Іванович Крип’якевич (10.02.1923 – 2.12.1980) – видатний кристалохімік, доктор хімічних наук, доцент, старший науковий співробітник Львівського національного університету  імені Івана Франка, один із засновників Львівської наукової кристалохімічної школи