Спільнота Університету відзначила Всесвітній день вишиванки

Щороку у третій четвер травня ми відзначаємо Всесвітній день вишиванки. Цьогоріч академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка традиційно підтримала чудову ініціативу, тому чарівні вишиванки сьогодні просто таки захопили Львівський університет! Давні і сучасні, стримані і яскраві, білі і чорні, червоні і зелені, а головне – завжди модні – українські вишиванки сьогодні одягнув практично кожен, доповнивши своїм неповторним образом яскраву мозаїку університетського колективу.

Вранці у вишиванку одягнули Патрона нашого Університету Івана Франка, а саме – його погруддя у холі головного корпусу. Вишиванку для нього пошив Профком студентів Університету. Вишиванка відігравала особливу роль у житті Івана Франка, він одягав її і в будні, і в свята.

Другий рік поспіль День вишиванки у Львівському університету пов’язаний з благодійністю. Цьогоріч Профком студентів знову організував благодійну фотосесію для студентів, працівників та гостей Львівського університету. Ініціатива передбачала проведення професійної фотозйомки у вишиванках для університетської спільноти та усіх охочих. До організації фотосесії, як і минулоріч, долучилися чотири фотографи. Тож усі, хто хотів отримати незабутні спогади у вигляді світлин, мали можливість «задонатити» будь-яку суму на потреби Збройних сил України. До слова, фотозону у вигляді вишивки, студенти створили власноруч, а робота над нею тривала майже тиждень. Результатом благодійної акції стали 12 000 гривень, які спрямують на придбання дрону Мавік 3 Pro для 24-тої окремої механізованої бригади. Завантажити свої світлини можна за посиланням. Водночас запрошуємо усіх, хто не встиг підтримати благодійну ініціативу, долучатися до збору за посиланням.

Щиро вітаємо зі Всесвітнім днем вишиванки і дякуємо, усім, хто долучився до ініціативи! Дякуємо усім нашим Збройним Силам за можливість одягати наш національний одяг і розмовляти рідною мовою! Разом переможемо!

Світлини: Олега Лядика, Юлії Гриценко, Олега Вівчарика, Катерини Старушенко, Анастасії Шпаченко, Вероніки Пільгуй та факультетів Більше фото