Стартувало складання ЄВІ для вступу у магістратуру

26 червня 2023 року розпочалося складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) для вступу у магістратуру. Іспити відбуватимуться упродовж трьох днів – 26, 27 та 29 червня 2023 року.

Для складання ЄВІ цьогорічним вступникам у магістратуру необхідно з’явитися у ті пункти тестування , які вказані в особистому запрошені.

Для участі у ЄВІ та ЄФВВ вступнику необхідно мати:

• екзаменаційний листок (оформляється при реєстрації в Приймальній комісії);
  • документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказаний в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустку (роздруковується вступником особисто з власного кабінету учасника Єдиного вступного іспиту/Єдиного фахового вступного випробування).

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) відбуватиметься відповідно до графіку, затвердженого Українським центром оцінювання якості освіти.

Окрім того, нагадуємо, що з 3 липня 2023 року розпочинається створення електронних кабінетів і реєстрація для вступних випробувань, які відбуватимуться в Університеті. Реєстрація триватиме до 18:00 год. 16 липня.

Додамо також, що Міністерство освіти і науки України погодило максимальні обсяги та кваліфікаційний мінімум державного замовлення на прийом до Університету в 2023 році.

Ознайомитися з інформацією можна за посиланням.

На засіданні Приймальної комісії затверджено розподіл максимальних обсягів державного замовлення за освітніми програмами (по відкритих конкурсних пропозиціях за ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр»).

Більше актуальної інформації щодо вступної кампанії можна знайти за посиланням.