Стартував благодійний «Кубок Університету-2024»

11 жовтня 2024 року у Спорткомплексі ЛНУ ім. Івана Франка відбулося урочисте відкриття «Кубку Університету – 2024» з баскетболу. Подію відвідали студенти, викладачі та працівники Львівського університету. Модераторкою заходу стала голова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька.

«Кубок Університету» – благодійний турнір з баскетболу, ініційований Студентським урядом й організований за підтримки кафедри фізичного виховання та спорту і Спортивного клубу ЛНУ ім. Івана Франка. У турнірі взяли участь 13 факультетів та ВСП «Педагогічний фаховий коледж», команди яких грали за олімпійськими правилами баскетболу 3 на 3.

Перед початком турніру присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Захисників та Захисниць України, які поклали свої життя за незалежність та волю нашого народу. Опісля учасників турніру привітала та побажала чесної гри голова Студентського Уряду Анжеліка Кульчицька: «Цього року ми організовуємо змагання з різних видів спорту, які є популярним серед нашого студентства, зокрема, і з баскетболу. Кубок Університету – чудова можливість обʼєднатись студентам та викладачам заради спільної мети. Ми створюємо ці події, аби вони ставали традиціями. Адже ініціативами Студентського уряду ми маємо змогу допомагати та висловлювати вдячність військовослужбовцям, які щодня боронять нас».

Надалі до слова запросили Ректора Університету, академіка НАН України, професора Володимира Мельника, який подякував організаторам за роботу та проведення благодійних ініціатив під час воєнного стану задля підтримки української армії. «Сьогодні, у День нашого Університету ми пригадуємо події 25-річної давності, коли нашому закладу освіти Указом Президента України надали статус «національного». Це, передусім, визнання наукових і освітніх досягнень Університету, зокрема, викладачів та студентів. Українці застали на своїй памʼяті не одну революцію, впродовж яких саме студентство було рушійною силою. Зберігайте памʼять про ці події та досягайте нових висот. Я щиро радий, що Ви організовуєте подібні змагання, бо це вияв нашої здатності виявляти свою згуртованість та шану ЗСУ», – зазначив Ректор.

Також слово надали президентові Львівської обласної федерації баскетболу Ярославу Зубрицькому, який побажав учасникам справедливої боротьби та висловив надію на проведення подібних турнірів з баскетболу разом з Львівською політехнікою.

Неочікувано перед початком першої гри одна з команд відмовилася від участі, тож кілька поєдинків скасували. Впродовж ігор на майданчику відчувалася напруга, складно було передбачити, хто саме стане переможцем у двобої.

З кожної групи за результатами матчів вийшли по дві найсильніші команди, які візьмуть участь у наступних етапах. З групи A пройшли команди філософського факультету та факультету міжнародних відносин. Баскетболісти з факультету управління фінансами та бізнесу і хімічного факультету стали переможцями у групі B. Серед групи С, у якій зібралися технічні факультети та біологи, найсильнішими виявилися команди факультету електроніки та комп’ютерних технологій та факультету прикладної математики та інформатики, а з групи D пройшли економічний та юридичний факультети.

Детальніше з розкладом чвертьфіналів, півфіналів та фіналу Ви можете ознайомитись на сторінках Студентського уряду у соціальних мережах. Також актуальні новини зʼявлятимуться у Telegram-каналі Спортивного комітету СУ.

Нагадуємо також про традиційну Битву факультетів, у якій зараз лідирує факультет електроніки та компʼютерних технологій, проте у інших ще є можливість перемогти й отримати секретний подарунок від військових.

Підтримати улюблений факультет можна за посиланням.  https://send.monobank.ua/jar/9de8K92FGe Обовʼязково у коментарях вказуйте кого саме ви хочете підтримати. Якщо переказуєте донати з іншого банку, то не забувайте надіслати скриншот @irynaamykhaliukk в Telegram.

Організатори спрямують кошти роті вогневої підтримки 218 Окремого батальйону 125 Окремої бригади ТрО ЗСУ. Метою є закупівля РЕБ для автомобілів, а також на ремонт автівок, які використовують військові для виконання бойових завдань.

Початок другого дня змагань об 11:00 год. у Спортивному комплексі ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Черемшини, 31).

Дякуємо за підтримку та участь у благодійній ініціативі!

Світлини: Олега Лядика Більше фото