Відділ по роботі з Єдиною державною електронною базою з питань освіти – підрозділ Університету, який координує роботу Університету з ЄДЕБО шляхом внесення інформації про заклад та рух контингенту студентів до ЄДЕБО.

Працівники відділу опрацьовують інформацію з ЄДЕБО, яка необхідна для виготовлення студентських квитків та документів про освіту, відділ бере участь у впровадженні використання електронно-цифрового підпису та координує впровадження системи управління освітнім процесом «Деканат». Надає консультаційну підтримку щодо електронного вступу Приймальній комісії Університету. Координує введення професорсько-викладацького складу в ЄДЕБО.

Працівники відділу:

Тибор Ольга Іванівна – завідувач відділу; адміністратор ЄДЕБО; адміністратор системи управління освітнім процесом «Деканат»; координує замовлення дипломів та додатків до дипломів європейського зразка в Університеті; формує статистичний звіт 2-3НК в ЄДЕБО; координує процесу вибору загальноуніверситеських дисциплін студентами Університету.

Котлярчук Оксана Михайлівна – інженер-програміст; адміністратор ЄДЕБО; технічний адміністратор системи «Деканат»; координує відповідальних по роботі з системою «Деканат» в Університеті.

Юлова Наталія Геннадіївна – фахівець; адміністратор ЄДЕБО; замовлення студентських квитків в ЄДЕБО; виготовлення ЕЦП (електронно-цифровий підпис); відкриття нових акаунтів в ЄДЕБО; введення наказів по контингенту студентів в ЄДЕБО.

Ковальчук Олеся Володимирівна – інженер-програміст; адміністратор ЄДЕБО; введення наказів по контингенту студентів в ЄДЕБО.

Контактна інформація:

Тел.: (+38 032) 239-44-92