Студент економічного факультету Назарій Гусак став призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління національним господарством»

На базі економіко-правового факультету Одеського національного університету імені І. Мечникова підвели підсумки II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління національним господарством». На конкурс було представлено 60 наукових робіт студентів із 45 закладів вищої освіти України.

Члени авторитетного журі, до якого входили провідні науково-педагогічні працівники, відзначили і високо оцінили наукову роботу та захист студента освітньої програми «Міжнародна економіка» економічного факультету Львівського університету Назарія Гусака на тему «Застосування знарядь нетрадиційної монетарної політики у періоди загострення макроекономічної нестабільності».

У своєму дослідженні студент узагальнив досвід застосування нетрадиційних заходів монетарної політики центральними банками розвинутих країн в умовах світової фінансової кризи 2007-2009 рр., у посткризововий період та в умовах поширення пандемії; кількісно оцінив макроекономічні наслідки  застосування політики «кількісного пом’якшення»; сформулював низку пропозицій щодо доцільності і безпечності застосування такої політики у країнах, що розвиваються і зокрема в Україні. За результатами участі у конкурсі Назарія Гусака нагородили дипломом ІІІ ступеня.

Запорукою такого успіху стали глибокі знання студента із фундаментальних економічних дисциплін та дисциплін професійної підготовки, вміння застосовувати економіко-статистичні методи у дослідженні, наполегливість, сумлінне ставлення до навчання, а також вміння належно презентувати результати свого дослідження.

Вітаємо Назарія Гусака, його наукову керівницю професорку Ірину Грабинську та колектив кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки із перемогою! Бажаємо творчої наснаги, нових перемог у науковій роботі та професійного зростання!