Студент Львівського університету Андрій Цемко – переможець конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Студент-магістр факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Цемко став переможцем конкурсу престижної програми «Завтра.UA» ‒ приватної загальнонаціональної програми з підтримки талановитої молоді.

В інтелектуальному змаганні взяли участь понад 300 студентів із 88 закладів вищої освіти України. За результатами трьох турів, студент  Львівського університету Андрій Цемко став одним із переможців конкурсу і заслужено здобув стипендію.

За словами Андрія Цемка, досягти успіху вдалося не з першого разу, утім, завдяки наполегливості та копіткій праці, студент все ж досягнув мети. «Я подав документи на Стипендіальну програму «Завтра.UA» вже втретє. Після перших поразок я оцінював свої помилки та щоразу робив висновки. А відтак, враховуючи минулий досвід, цього разу я зміг підготувати якісну наукову роботу та упорядкувати документи для подачі. І все спрацювало», ‒ поділився враженнями від участі Андрій Цемко.

«Правила конкурсу дозволяли використовувати попередні напрацювання та наукові дослідження, тому я використав свою магістерську роботу як конкурсну. Тема моєї наукової роботи – «Використання нейронних мереж для імпедансної спектроскопії на мікроконтролерах». Якщо коротко, то імпедансна спектроскопія дозволяє розрізняти, наприклад, рідини. Моя ідея була «навчити» нейронну мережу, яка буде зчитувати сигнал в посудинах із рідиною, визначати, яка саме рідина в них залита. Проєкт став успішним ‒ я захистив магістерську роботу і здобув стипендію «Завтра.UA». Тепер планую вступати до аспірантури нашого факультету», ‒ зазначив Андрій Цемко.

Додамо, що Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма для молоді, мета якої – формувати нове покоління інтелектуальної та ділової еліти України. Програма передбачає фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проєктів, надає можливості для особистого розвитку молоді, їхнього спілкування, обміну інформацією та досвідом.

Тож щиро вітаємо Андрія Цемка із перемогою в конкурсі та бажаємо й надалі підкорювати нові наукові вершини!