Професора Миколу Назарука нагородили відзнакою Кабінету Міністрів України

Нещодавно професора кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Миколу Назарука відзначили Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Нагороду професор отримав за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку сфери освіти і науки, плідну науково-педагогічну діяльність, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Активною науково-педагогічною діяльністю Микола Назарук робить свій вагомий внесок у розвиток ЛНУ ім. Івана Франка та загалом української освіти і науки ще з 1996 року.

З 2000 до 2004 рр. Микола Назарук перебував на посаді заступника декана географічного факультету з виховної роботи. У 2010 році захистив дисертаційну роботу «Конструктивно-географічні основи розвитку і функціонування соціально-екологічних систем великого міста» на здобуття наукового ступеня доктора географічних наук. У 2012 році ВАК України присвоїла Миколі Назаруку вчене звання професора кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Львівського національного університету імені Івана Франка.

Микола Назарук є членом спеціалізованих вчених рад із захистів докторських і кандидатських робіт як у Львівському університету, так і в інших закладах вищої освіти України. Микола Миколайович – активний учасник та керівник науково-дослідних робіт в рамках наукової тематики кафедри. Також під керівництвом Миколи Назарука троє молодих науковців географічного факультету захистили докторські дисертації.

Дослідницькі пошуки професора є основою для формування та відбудови соціоекосистем великих міст, серед яких – Львів. Зокрема, Микола Назарук – автор численних наукових праць, зокрема видань «Львівська область: природні умови та ресурси» (2018), «Львів: місто, природа, простір» (2022), «Малі міста Львівської області: конструктивно-географічне дослідження» (2020), «Філософія довкілля та природо-користування» (2019), а також навчальних посібників «Управління природокористуванням: оцінка впливу на довкілля» (2022) тощо.

2019 року професор Микола Назарук отримав Дипломом Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради за значні досягнення в галузі науки, які сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі, а тепер його працю високо оцінили Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Щиро вітаємо Миколу Назарука і бажаємо йому міцного здоров’я, творчої наснаги, запалу до подальших наукових пошуків та високих звершень!