Студент Львівського університету Роман Майорчак – чемпіон Львівської області з карате

14 жовтня 2023 року у спортивному залі СКА у Львові відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області з карате у різних вагових категоріях, у якому взяли участь 480 спортсменів. Серед учасників, окрім представників Львова й області, були гості з Чернівців, Тернополя та Закарпаття. За результатами змагань, студент факультету прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка Роман Майорчак став золотим призером Чемпіонату серед юніорів у ваговій категорії 76 кг.

«Після запеклих зустрічей із суперниками я здобув призове місце у категорії 16-17 років (76 кг). Найприємніше те, що серед клубів, спортсмени яких здобули найбільше нагород, ‒ мій клуб «Юніон». Це результат важкої наполегливої праці як спортсменів, так і тренерів. Продовжуємо активно тренуватися і знову готуємося до серйозних змагань ‒ Чемпіонату України, який відбудеться у листопаді в Чернівцях»,‒ зазначив Роман Майорчак.

Щиро вітаємо Романа із високим досягненням і бажаємо підкорення нових спортивних вершин!