Студентка економічного факультету Діана Козак – призерка Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит»

Нещодавно у Київському національному торговельно-економічному університеті завершився фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит». Галузева конкурсна комісія, на основі рейтингу результатів проведеного рецензування наукових праць, затвердила остаточний список переможців цього інтелектуального змагання.

Серед учасників ІІ туру конкурсу члени авторитетного журі відзначили студентку економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка  Діану Козак. Її робота на тему «Роль глобальних чинників у формуванні кон’юнктури фінансового ринку України» отримала престижну нагороду – диплом ІІ ступеня. Загалом у 2019-2020 н. р. на конкурс надійшло 105 наукових робіт з різних закладів вищої освіти України.

Вітаємо Діану Козак, а також її наукового керівника – професора кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту економічного факультету, доктора економічних наук Олега Підхомного! Бажаємо їм успіхів та нових досягнень у науковій роботі!