Під егідою Міністерства освіти і науки України у травні-червні 2024 року на базі Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький) відбувся Всеукраїнський творчий конкурс наукових робіт «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах сучасних викликів та загроз».

Конкурс проводиться для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями/освітніми програмами галузі знань 07 «Управління та адміністрування». Мета Конкурсу – створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, залучення, заохочення та підтримки наукової й творчої роботи здобувачів вищої освіти, стимулювання їхнього інтересу до науково-дослідницької діяльності, формування сучасного наукового та професійного світогляду. Наукові роботи повинні були бути дослідницькими, творчими за своїм характером, містити елементи наукової новизни і практичної цінності.

Конкурсна комісія за результатами науково-практичної конференції високо оцінила роботу студентки третього курсу економічного факультету спеціальності «Облік і оподаткування» Олександри Слободянюк на тему «Трансфертне ціноутворення в системі обліку й оподаткування діяльності підприємства» і нагородила її дипломом І ступеня. Науковий керівник – доктор економічних наук, професор кафедри обліку і аудиту економічного факультету Наталія Струк.

Вітаємо колектив кафедри обліку і аудиту, переможницю конкурсу Олександру Слободянюк та її наукову керівницю професорку Наталію Струк. Дякуємо Збройним Силам України за можливість продовжувати студентську наукову роботу у такий складний час. Віримо у перемогу України!