Студентка факультету педагогічної освіти Львівського університету – призерка Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

23 березня 2018 року відбулося засідання  журі  ІV (загальнонаціонального) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.   Журі перевірило 941 роботу, виконану переможцями ІІІ етапу конкурсу – учнями 3-11 класів загальноосвітніх шкіл, студентами вищих навчальних закладів I-ІV рівня акредитації  та  професійно-технічних закладів з усіх областей України та міста Києва.

За результатами конкурсу  студентка 1 курсу факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка Світлана Сидорець здобула ІІІ місце!

Щиро вітаємо переможницю і  бажаємо їй творчої наснаги і подальших успіхів!

Відзначимо, що  Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика  має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 млн людей з-понад 20 країн світу.