Відбувся черговий онлайн-діалог з абітурієнтами

29 березня 2018 року відбувся уже традиційний онлайн-діалог з абітурієнтами, у якому взяли участь декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан факультету міжнародних відносин Маркіян Мальський, декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, в.о. декана факультету журналістики Андрій Яценко і заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Павло Теліш.

Абітурієнти чотирьох навчальних закладів із двох областей (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м.Горохів Волинської області,  Червоноградського НВК №13, НВК «СЗШ – ліцей» с. Козьови при ЛНУ ім. Івана Франка і Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради) дізналися про особливості вступу і навчання на відповідних факультетах, отримали відповіді на численні запитання.